Stab

Ansatte i Raftostiftelsen

Picture of Jostein Hole Kobbeltvedt

Jostein Hole Kobbeltvedt

The Rafto Foundation, Daglig leder
Means of contact Contact details
Phone: 92066025
E-mail: jostein.hole.kobbeltvedt@rafto.no
Picture of Stig Rasmussen

Stig Rasmussen

The Rafto Foundation, Administrasjonsleder

Ansvar for økonomi, HR- og IT i Rafto.

Means of contact Contact details
Phone: 97655217
E-mail: stig.rasmussen@rafto.no

Means of contact Contact details
Picture of Julie Ane Ødegaard Borge

Julie Ane Ødegaard Borge

The Rafto Foundation, Undervisningsleder

Leder undervisningsavdeling, underviser og koordinerer prosjektet Fremtidspiloten.
Les mer om Julie

Means of contact Contact details
Phone: + 47 92267974
E-mail: julie.borge@rafto.no
Picture of Therese Jebsen

Therese Jebsen

The Rafto Foundation, Seniorrådgiver

Koordinerer arbeidet relatert til næringsliv og menneskerettigheter
Les mer om Therese

Means of contact Contact details
Phone: 415 11 390
E-mail: therese.jebsen@rafto.no
Picture of Iver Ørstavik

Iver Ørstavik

The Rafto Foundation, Seniorrådgiver

Ansvar for oppfølging av de siste års prismottakere
Les mer om Iver

Means of contact Contact details
Phone: 47096755
E-mail: iver.orstavik@rafto.no
Picture of Ingrid Breisteinslien Rosland

Ingrid Breisteinslien Rosland

The Rafto Foundation, Rådgiver

Prosjektleder for Kvinnenettverket og arbeid relatert til kvinnelige prismottakere og menneskerettighetsforsvarere.
Les mer om Ingrid

Means of contact Contact details
Phone: 92888542
E-mail: ingrid.rosland@rafto.no

Sunniva Ingholm

The Rafto Foundation, Prosjektkoordinator, Raftoprisen

Koordinator for Raftopris-arrangementene og sekretær for Raftopris-komiteen.

Means of contact Contact details
Phone: +47 988 40 262
E-mail: sunniva.ingholm@rafto.no
Picture of Bjørnar Østerhus Dahle

Bjørnar Østerhus Dahle

The Rafto Foundation, Rådgiver, undervisning

Underviser, jobber med Demokratilæring på Utøya og administrerer bestillinger av undervisningsopplegg.
Les mer om Bjørnar

Means of contact Contact details
Phone: 90946734
E-mail: bjornar.dahle@rafto.no
Picture of Marita Nygård

Marita Nygård

The Rafto Foundation, Rådgiver, Undervisning

Underviser og jobber med Dembra (Demokratisk beredskap mot rasisme og antisemittisme)
Les mer om Marita

Means of contact Contact details
Phone: + 47 95483772
E-mail: marita.nygard@rafto.no
Picture of Kristine Gabrielsen

Kristine Gabrielsen

The Rafto Foundation, Kommunikasjonsrådgiver

Pressekontakt og hovedansvarlig for Raftos nettside, nyhetsbrev, sosiale medier og profilering.

Means of contact Contact details
Phone: +47 477 56 971
E-post: kristine.gabrielsen@rafto.no

Nicholas Nord Drange

The Rafto Foundation, Prosjektmedarbeider, Næringsliv og menneskerettigheter
Means of contact Contact details
Phone: + 47 468 92 233
E-mail: nicholas.drange@rafto.no

June Naustdal

The Rafto Foundation, Administrationsmedarbeider
Means of contact Contact details
E-post june.naustdal@rafto.no
Telefon +47 404 66 076

Marie Tindstad

The Rafto Foundation, Undervisningsrådgiver
Means of contact Contact details
Phone: +47 456 07 161
E-mail: marie.tindstad@rafto.no

Theresa Aarhus

The Rafto Foundation, Undervisningsmedarbeider
Means of contact Contact details
Phone: 97530212
E-Mail: theresa.aarhus@rafto.no
Picture of Solveig Moldrheim

Solveig Moldrheim

The Rafto Foundation, Seniorrådgiver, undervisning (deltid)

Har ansvar for Dembra. Hun er for tiden PhD ved Universitetet i Bergen.
Les mer om Solveig

Means of contact Contact details
Phone: 93405159
E-mail: solveig.moldrheim@rafto.no
Picture of Liv Unni Stuhaug

Liv Unni Stuhaug

The Rafto Foundation, Prosjektkoordinator, Raftoprisen (i permisjon)

Koordinator for Raftopris-aktiviteter og sekretær for Raftopris-komiteen.
Les mer om Liv Unni

Means of contact Contact details

Praktikanter 2021

Anette Nygård Næss, Undervisningspraktikant
Tilda Persson, Prispraktikant 2021

Means of contact Contact details